Apie mus

PRADŽIA

UAB FARMO sėkmės istorija prasidėjo prieš septynerius metus, kai patyręs šėrimo konsultantas MINDAUGAS BUDVYTIS iš aistros savo darbui - pašarams bei žemės ūkio gyvulių šėrimui atvedė į Lietuvą vieną didžiausių ir patikimiausių pagal kokybę bei inovacijas Vokietijos pašarų priedų gamintoją - BERGOPHOR.

 

UAB FARMO STIPRYBĖ

Kompanija BERGOPHOR, gamindama pašarus ir jų priedus išskirtinai Vokietijoje, vadovaujasi ne tik griežčiausiais Europos bei Vokietijos kokybės standartais, tačiau būdama Bavariškos kilmės šeimos valdoma įmonė kokybę turi savo genuose štai jau 70 metų. 

Todėl natūralu, kad FARMO turi tą patį požiūrį. Jokių kompromisų kokybei, patikimumui bei reputacijai. Nesvarbu, ką mes tiekiame -  papildus, maistą augintiniams, funkcinius pašarus ar kombinuotą pašarą, būkite tikri - tai bus bene veiksmingiausia ir geriausia sudėtis rinkoje.

 

MŪSŲ VIZIJA

Dažnai tenka skaityti įmonių prisistatymuose trafaretines frazes - "mūsų vizija tapti geriausiais arba didžiausiais...tai yra mūsų verslas....". Bet kur čia yra nauda ūkininkui? Vieni verslai baigiasi, prasideda kiti. Konsultantui MINDAUGUI BUDVYČIUI šis darbas, pirmiausia yra aistra ir gyvenimo pomėgis, o juk kai mėgsti darbą, tu jį natūraliai darai tik gerai. Nes atsakomybė prieš klientą yra asmeninė.

Dėl tos priežasties UAB FARMO vizija yra tapti geriausiu savo kliento (ūkininko) patarėju gyvulių šėrimo bei laikymo klausimais. Konsultantui MINDAUGUI BUDVYČIUI kruopštaus ilgamečio darbo pagalba per eilę metų pavyko atrinkti geriausius tiekėjus bei produktus, kurie yra aukščiausios kokybės, inovatyviausios sudėties bei turi geriausią kainos kokybės santykį, nes dirbame tik tiesiogiai su didžiausiais Europos tiekėjais. Tad UAB FARMO vizija - ir toliau būti tuo geriausiu ūkininko patarėju šėrimo bei pašarų tiekimo klausimais, kad ūkininkas būtų tikras - jei tai iš FARMO - tai yra nepriekaištinga kokybė ir veiksmingumas už geriausią kainą. Kitaip tariant - tik geriausia, arba nieko! Patikrinta asmeniškai MINDAUGO BUDVYČIO!

 

KODĖL RINKTIS FARMO KAIP SAVO ŪKIO ŠĖRIMO PARTNERĮ?

Štai jau aštunti metai, kaip esame patikimi šėrimo, racionų sudarymo bei pašarų bei jų priedų, higienos priemonių ir įrengimų gyvulininkystei tiekimo partneriai tiek ir didžiausiems bei žinomiausiems Lietuvoje, tiek ir nedideliems, tačiau labai efektyviems pieno ir gyvulininkystės ūkiams. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame ir su didžiausiais pašarų gamintojais Lietuvoje, tiekdami pašarinius komponentus pašarų gamybai.

Rinkdamiesi mus jūs:

  • Būsite tikri, kad gaunate naujausias Europines bei pasaulines šėrimo rekomendacijas Jūsų gyvulių bandai.
  • Jums rekomenduojami pašarai ir pašarų priedai jau yra praėję konsultanto MINDAUGO BUDVYČIO kokybės filtrą, kad nebereiktų vargti Jums.
  • Nuolatos gausite naujausias žinias gyvulių šėrimo ir laikymo klausimais mūsų organizuojamuose seminaruose
  • Pašarai ir pašarų priedai Jūsų ūkį pasieks visada laiku

Mes didžiuojamės bei esame dėkingi savo klientams, kad mus bei mūsų produktus ūkininkai jau metai iš metų rekomenduoja ūkininkams. Tai yra bene geriausias mūsų veiklos įvertinimas. Netikite? Paklauskite savo kaimyno. Nes geriausias bendradarbiavimas yra tik tada, kai abi pusės yra patenkintos!

Ir tuo pačiu džiaugiamės, kad konkurentai naudoja mūsų produktų, dažnai mineralinių vitamininių priedų sudėtis kaip pavyzdį ir stengiasi tas sudėtis kopijuoti. Tai automatiškai pakylėja mus į etalono lygmenį ir įvertina mūsų bei mūsų tiekėjų sunkų, bet prasmingą darbą. Ačiū Jums.