Slapukų politika

1. Slapukų politika:

1.1 Bendrovė, kaip duomenų valdytojas, renka ir toliau tvarko Naudotojo asmens duomenis, kuriuos ji pats pateikė, registruodamas Farmo.lt ir užsakydamas paslaugas. Bendrovė, kaip duomenų tvarkytojas, saugo Naudotojo duomenis, kurias Naudotojas, kaip duomenų vadytojas, talpina į Farmo.lt.

1.2 Duomenų saugumo politika. Vartotojo veiksmai, pasirinkimai (pvz., kalba) ir asmens informacija renkami šiais tikslais: palengvinti naudojimą, rinkti statistiniams duomenims, paslaugų pirkimo (užsakymo) apdorojimui ir administravimui.

1.3 Slapukų politika. Farmo.lt naudojami dviejų tipų slapukai (angl. cookies): laikinieji (pašalinami, kai užveriama naršyklė) ir nuolatiniai slapukai (išlieka visam laikui, kol neištrinsite). Dalis slapukų kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų tiekėjų paslaugomis.  Naršyklės nustatymuose jūs galite parinkti slapukų nustatymus.

1.4 Asmens duomenų politika. Naudotojų asmens duomenys nebus atskleisti tretiesiems asmenims. Naudotojo asmens duomenys tvarkomi ir saugomi įgyvendinant organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Naudotojas turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius savo asmens duomenis bei reikalauti ištrinti šiuos duomenis, panaikinant paskyrą. Naudotojo prašymai bei reikalavimai pateikiami info@farmo.lt paštu.